• YR EMAIL BLAST

    SIGN-UP NOW to hear about news, important events and updates to Youthrunner.com!

    SUBSCRIBE

Hershey's Nebraska State Champ

Description.

 Girls 9-10 50 meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 9-10      50 Meter Dash
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	7.85 	Jenny Kadany 	York
4 	2 	8.34 	Haley Schall 	Kearney
5 	3 	8.40 	Sydney Lammers 	Hartington
6 	4 	8.44 	Matty Hoskins 	Gibbon
7 	5 	8.54 	Jayden Swain 	Hastings
8 	6 	8.63 	Kayla Stubbs 	Pleasanton
9 	7 	8.82 	Kaitlyn Hansen 	NP
10 	8 	8.84 	Corryn Falk 	Pleasanton
11 	9 	9.03 	LeTreas Deras 	Lincoln
12 	10 	9.06 	Brianna Hunter 	Omaha
13 	11 	9.16 	Chelsea Kuszak 	Loop City
14 	12 	9.19 	Emily Barr 	NP
15 	13 	9.22 	Abbie Hedgecock 	NP
16 	14 	9.25 	Emily Dresbach 	Lincoln
17 	15 	9.38 	Taylor Woitzel 	Omaha
18 	16 	10.03 	D'undra Wiliams 	Lincoln
19 	  	  	  	 
Girls 9-10 100 meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 9-10      100 Meter Dash
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	15.34 	Jenny Kadany 	York
4 	2 	16 	Hannah Mohler 	GI
5 	3 	16.25 	Autumn Pritchard 	Litchfield
6 	4 	16.34 	Emily Standage 	Aurora
7 	5 	16.47 	Jacqueline Heaton 	St. Libory
8 	6 	16.88 	Haley Schall 	Kearney
9 	7 	17.72 	Jaydan Swain 	Hastings
10 	8 	17.87 	Emily Arnold 	Miller
11 	9 	17.91 	Brianna Hunter 	Omaha
12 	10 	17.91 	Leah Smith 	Hastings
13 	11 	18.03 	Emily Dresbach 	Lincoln
14 	12 	18.38 	Brooke Meyer 	Hastings
15 	13 	18.72 	Zoe Hipp 	NP
16 	14 	18.82 	LaTreas Deras 	Lincoln
17 	  	  	  	 
Girls 9-10 200 meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 9-10      200 Meter Dash
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	33.87 	Kennedy Krejdl 	Aurora
4 	2 	34.37 	Hannah Mohler 	GI
5 	3 	34.4 	Emily Standage 	Aurora
6 	4 	35 	Jamey Broman 	Geneva
7 	5 	35.56 	Keri Baver 	Pleasanton
8 	6 	35.59 	Leslie Borges 	NP
9 	7 	36 	Jenna Clark 	Kearney
10 	8 	36.21 	Mariah Jensen 	McCool Jct.
11 	9 	36.69 	Lauren Parr 	Inland
12 	10 	36.85 	Josie Ference 	Loup City
13 	11 	38.63 	Hannah Mulligan 	GI
14 	12 	38.75 	Emily Barr 	NP
15 	13 	39.87 	Chelsey Kuszak 	Loup City
16 	14 	40.84 	Michaela Derickson 	St. Helena
17 	15 	42.72 	Giger Shakiysha 	Lincoln
18 	  	  	  	 
Girls 9-10 400 meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 9-10     400 Meter Dash
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	01:21.0 	Samantha Mauch 	NP
4 	2 	01:21.0 	Kennedy Krejdl 	Aurora
5 	3 	01:24.0 	Sydney Lammers 	Hartington
6 	4 	01:25.0 	Jenna Clark 	Kearney
7 	5 	01:25.0 	Jamey Broman 	Geneva
8 	6 	01:27.0 	Emily Arnold 	Miller
9 	7 	01:30.0 	Jacqueline Heaton 	St. Libory
10 	8 	01:30.0 	Josie Ference 	Loup City
11 	9 	01:32.0 	Sierra Harrison 	Osceola
12 	10 	01:34.0 	Zoe Hipp 	NP
13 	11 	01:38.0 	Tatiem Bender 	Hastings
14 	12 	01:45.0 	Shakiysha Giger 	Lincoln
15 	  	  	  	 
Girls 9-10 relay
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 9-10   4x100 Meter Relay
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	01:09.0 	SAMANTHA MAUCH 	NORTH PLATTE
4 	  	01:09.0 	LESLIE BORGESS 	 
5  	  	01:09.0 	KAITLYN HANSEN 	 
6  	  	01:09.0 	ABBY HEDGECOCK 	 
7  	2 	01:14.0 	TATIEM BENDER 	HASTINGS
8 	  	01:14.0 	JAYDAD SWAIN 	 
9  	  	01:14.0 	LEAH SMITH 	 
10  	  	01:14.0 	Brooke Meyer 	 
11  	3 	DQ 	KAYLA STUBBS 	PLEASANTON
12 	  	DQ 	AUTUMN PRITCHARD 	 
13  	  	DQ 	CORRYN FALK 	 
14  	  	DQ 	KERI BAUER 	 
15  	  	  	  	 
Girls 9-10 Long Jump
  	A 	B 	C 	D 	E
1 	GIRLS 9 -10 Long Jump
2 	  	  	  	  	 
3 	PLACE 	Feet 	Inches 	CONTESTANT 	TOWN
4 	1 	5 	8 	Matty Hoskins 	Gibbon
5 	2 	5 	7.5 	Josie Ference 	Loup City
6 	3 	5 	6 	Samantha Mauch 	North Platte
7 	4 	5 	5.75 	Emma Allen 	Ayr
8 	5 	5 	4.5 	Leslie Borges 	North Platte
9 	6 	5 	3.25 	Kaitlyn Hansen 	North Platte
10 	7 	5 	3.25 	Sydney Lammers 	Hartington
11 	8 	5 	2 	Emily Standage 	Aurora
12 	9 	5 	1.75 	Sierra Harrison 	Osceola
13 	10 	5 	1.25 	Taylor Woitzel 	Omaha
14 	11 	5 	1.25 	Michaela Derickson 	Hartington
15 	12 	5 	1 	Hannah Mulligan 	Grand Island
16 	13 	4 	10 	LaTreas Deras 	Lincoln
17 	14 	4 	7.25 	Emily Dresbach 	Lincoln
18 	15 	4 	6.25 	Shakiysha Giger 	Lincoln
19 	16 	4 	6 	Zoe Hipp 	North Platte
20 	17 	4 	4.25 	Chelsey Kuszak 	Loup City
21 	  	  	  	  	 
Girls 9-10 SB throw
  	A 	B 	C 	D 	E
1 	GIRLS 9 -10 SOFTBALL THROW  2009
2 	  	  	  	  	 
3 	PLACE 	Feet 	Inches 	CONTESTANT 	TOWN
4 	1 	102 	5 	Michaela Derickson 	Celina
5 	2 	99 	9.5 	Addison Henry 	Loup City
6 	3 	88 	8 	Jenny Kadany 	York
7 	4 	84 	1 	Corryn Falk 	Pleasanton
8 	5 	78 	  	Emily Barr 	North Platte
9 	6 	77 	2.5 	Kayla Stubbs 	Pleasanton
10 	7 	73 	5 	Autumn Pritchard 	Litchfield
11 	8 	71 	6 	Abbie Hedgecock 	North Platte
12 	9 	69 	1 	Keri Baver 	Pleasanton
13 	10 	62 	  	Brooke Meyer 	Hastings
14 	11 	48 	10 	Sierra Harrison 	Osceola
15 	  	  	  	  	 
Girls 11-12 100 meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 11-12     100 Meter Dash  2009
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	14.13 	Kenzie Drudik 	Ord
4 	2 	14.75 	Allie Kingsley 	Kearney
5 	3 	14.84 	Mackenzie Puckett 	GI
6 	4 	15.03 	Toni Caudillo 	NP
7 	5 	15.25 	Jessica Eurek 	Loup City
8 	6 	15.63 	Hannah Schelling 	Kearney
9 	7 	15.69 	Markki Frazier 	Hastings
10 	8 	15.71 	Hannah Sickler 	Kearney
11 	9 	15.72 	Shanya Morris 	Lincoln
12 	10 	15.81 	Miranda Rathjen 	Osceola
13 	11 	16.4 	Lauryn Smith 	Phillips
14 	12 	16.41 	Keri Oswald 	Aurora
15 	13 	16.97 	Hope Wilke 	NP
16 	  	  	  	 
Girls 11-12 200
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 11-12     200 Meter Dash   2009
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	29.47 	Kenzie Drudik 	Ord
4 	2 	30.88 	Mackenzie Puckett 	GI
5 	3 	31.15 	Dquandra Williams 	Lincoln
6 	4 	31.16 	Allie Kingsley 	Kearney
7 	5 	31.59 	Katelyn Swanson 	Hastings
8 	6 	32.66 	Jessica Fritson 	Kearney
9 	7 	32.88 	Hannah Sickler 	Kearney
10 	8 	32.97 	Macy Gustafson 	Osceola
11 	9 	33.66 	Kenady Kuhnel 	Osceola
12 	10 	34.22 	Ashley Herman 	Hastings
13 	  	  	  	 
Girls 11-12 400 meter
  	A 	B 	C 	D 	E 	F 	G
1 	Girls 11-12    400 Meter Dash
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town 	Time 	Heat Place 	Final Place
3 	1 	1.14.19 	Amber Pribyl 	Milligan 	  	  	 
4  	2 	01:16.0 	Tantashea Giger 	Lincoln 	  	  	 
5  	3 	01:17.0 	Adyson Narber 	Phillips 	  	  	 
6  	4 	01:17.0 	Rachel Workentine 	Geneva 	  	  	 
7  	5 	01:17.0 	Nicole Cepel 	Kearney 	  	  	 
8  	6 	01.17.85 	Jessica Eurek 	Loup City 	  	  	 
9  	7 	01:18.0 	Hannah Schelling 	Kearney 	  	  	 
10  	8 	01:19.0 	Jessica Fritson 	Kearney 	  	  	 
11  	9 	01:20.0 	Sophia Pankratz 	Hastings 	  	  	 
12  	10 	01:27.0 	Chloe Swoboda 	Hastings 	  	  	 
13  	11 	01:34.0 	Rachael Sikes 	Omaha 	  	  	 
14  	12 	01:43.0 	Amelia Richards 	Lincoln 	  	  	 
15  	  	  	  	  	  	  	 
16  	  	  	  	  	  	  	 
17  	  	  	  	  	  	  	 
18  	  	  	  	  	  	  	 
19  	  	  	  	  	  	  	 
20  	  	  	  	  	  	  	 
21  	  	  	  	  	  	  	 
22  	  	  	  	  	  	  	 
23  	  	  	  	  	  	  	 
24  	  	  	  	  	  	  	 
25  	  	  	  	  	  	  	 
26  	  	  	  	  	  	  	 
27  	  	  	  	  	  	  	 
28  	  	  	  	  	  	  	 
29  	  	  	  	  	  	  	 
30  	  	  	  	  	  	  	 
31  	  	  	  	  	  	  	 
32  	  	  	  	  	  	  	 
33  	  	  	  	  	  	  	 
34  	  	  	  	  	  	  	 
35  	  	  	  	  	  	  	 
36  	  	  	  	  	  	  	 
37  	  	  	  	  	  	  	 
38  	  	  	  	  	  	  	 
39 	  	  	  	  	  	  	 
Girls 11-12 800 meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 11-12     800 Meter Run
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	2.46.94 	Megan Billington 	GI
4 	2 	02:53.0 	Lauren Clark 	York
5 	3 	03:09.0 	Emily Micek 	Kearney
6 	4 	03:16.0 	Jonna Bart 	Aurora
7 	  	  	  	 
Girls 11-12 relay
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 11-12      4x100 Meter Relay
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	1.02.58 	Katelyn Swanson 	Hastings
4 	  	1.02.58 	Jamie Johnson 	 
5  	  	1.02.58 	Ashley Hermann 	 
6  	  	1.02.58 	Markki Frazier 	 
7  	2 	01:03.0 	Chloe Swoboda 	Hastings
8 	  	01:03.0 	Sophia Pankratz 	 
9  	  	01:03.0 	Taylor Rodrequez 	 
10  	  	01:03.0 	Molly McNellis 	 
11  	3 	01:06.0 	Lauryn Smith 	Phillips
12 	  	01:06.0 	Lisa Oswald 	 
13  	  	01:06.0 	Keri Oswald 	 
14  	  	01:06.0 	Adyson Narber 	 
15  	4 	DQ 	Isabel Zelosney 	Osceola
16 	  	DQ 	Miranda Rathjen 	 
17  	  	DQ 	Kenady Kuhnel 	 
18  	  	DQ 	Macy Gustafson 	 
19  	  	  	  	 
Girls 11-12 Long Jump
  	A 	B 	C 	D 	E
1 	GIRLS 11-12 Long Jump
2 	  	  	  	  	 
3 	PLACE 	Feet 	Inches 	CONTESTANT 	TOWN
4 	1 	6 	9.25 	Nicole Phinney 	Grand Island
5 	2 	6 	9.25 	Alexius Hartman 	Ayr
6 	  	6 	4.5 	Jessica Eurek 	Loup City
7 	3 	6 	6.25 	Allie Kingsley 	Kearney
8 	4 	6 	6 	Kenzie Drudik 	Ord
9 	5 	6 	6 	Jessica Fristson 	Kearney
10 	6 	6 	4.5 	Rachel Workentine 	Geneva
11 	7 	6 	3 	Lisa Oswald 	Aurora
12 	8 	6 	3 	Tantashea Giger 	Lincoln
13 	9 	6 	2.5 	Katelyn Swanson 	Hastings
14 	10 	6 	  	Miranda Rathjen 	Osceola
15 	11 	5 	5.5 	Ashley Hermann 	Hasintgs
16 	12 	5 	3.5 	Chloe Swoboda 	Hastings
17 	13 	5 	3.25 	Rachael Sikes 	Omaha
18 	14 	5 	1 	Emily Micek 	Kearney
19 	15 	4 	11 	Isabel Zelasney 	Osceola
20 	  	  	  	  	 
Girls 11-12 SB Throw
  	A 	B 	C 	D 	E 	F 	G 	H 	I 	J 	K 	L 	M 	N 	O 	P 	Q 	R 	S
1 	GIRLS 11-12 SOFTBALL THROW   2009 	  	  	  	  	 
2 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	First 	Second 	  	BEST 	  	PLACE
3 	PLACE 	Feet 	Inches 	CONTESTANT 	TOWN 	  	  	  	  	  	FEET 	INCHES 	FEET 	INCHES 	  	FEET 	INCHES 	  	 
4  	1 	122 	6.5 	Skyler  Snider 	Kearney 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
5  	2 	120 	10 	Jordyn Stearns 	York 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
6  	3 	120 	9.5 	Hope Wilke 	North Platte 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
7  	4 	120 	5 	Sophia Pankratz 	Hastings 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
8  	5 	118 	8.25 	Nicole Cepel 	Kearney 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
9  	6 	111 	2.25 	Toni Caudillo 	North Platte 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
10  	7 	106 	1.75 	Hannah Sickler 	Kearney 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
11  	8 	101 	5 	Nicole  Phinney 	Grand Island 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
12  	9 	98 	5 	Jamie Johnson 	Hastings 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
13  	10 	93 	9.25 	Macy Gustafson 	Osceola 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
14  	11 	85 	10 	Fallan  Lee 	Stapleton 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
15  	12 	76 	11.5 	Amelia  Richards 	Lincoln 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
16  	13 	64 	9 	Isabel  Zelasney 	Osceola 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
17  	14 	58 	2 	Rachael Sikes 	Omaha 	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
18  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
19  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
20  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
21  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
22  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
23  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
24  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
25  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
26  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
27  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
28  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
29  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
30  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
31  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
32  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
33  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
34  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
35  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
36  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
37  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	  	 
Girls 13-14 100 Meter
  	A  	B  	C  	D 
1  	Girls 13-14  100 Meter Dash  2009
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	12.94 	Macy Woitzel 	Omaha
4 	2 	13.59 	Madison Arrants 	Kearney
5 	3 	13.75 	Maggie Grosshans 	Aurora
6 	4 	13.87 	Courtney Campbell 	Hampton
7 	5 	13.93 	Lawlor Christiansen 	York
8 	6 	14 	Briana Moore 	Lincoln
9 	7 	15.06 	Elizabeth Galliart 	GI
10 	8 	18.13 	Taylor Moore 	Lincoln
11 	  	  	  	 
Girls 13-14 200 Meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 13-14      200 Meter Dash
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	26.69 	Macy Woitzel 	Omaha
4 	2 	28.31 	Mary Rice 	GI
5 	3 	28.66 	Madison Arrants 	Kearney
6 	4 	29.16 	Courtney Campbell 	Hampton
7 	5 	29.47 	Maggie Grosshans 	Aurora
8 	6 	31.71 	Whitney Staehr 	York
9 	7 	32.66 	Catelyn Lee 	Stapleton
10 	8 	33.44 	Mariah Smith 	Hastings
11 	  	  	  	 
Girls 13-14 800 Meter
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 13-14     800 Meter Run
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	2.37.81 	Jennifer Pribyl 	Milligan
4 	2 	02:40.0 	Alli Masat 	St. Paul
5 	3 	02:57.0 	Nyabang Buom 	Lincoln
6 	4 	02:58.0 	Sierra Peterson 	GI
7 	5 	03:19.0 	Dacia Stuhr 	York
8 	  	  	  	 
Girls 13-14 1600 meter run
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 13-14    1600 Meter Run
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	6.13.68 	Jordyn Dahlke 	Kearney
4 	2 	6.17.9 	Savana Peterson 	GI
5 	3 	7.13.54 	Dacia Stuhr 	York
6 	4 	7.48.38 	McKenna Powell 	Stromsberg
7 	  	  	  	 
Girls 13-14 Relay
  	A 	B 	C 	D
1 	Girls 13-14        4x100 Relay
2 	PLACE 	TIME 	Contestant 	Town
3 	1 	57.09 	Laura Springer 	Grand Island
4 	  	57.09 	Mary Rice 	 
5  	  	57.09 	Rachel Phinney 	 
6  	  	57.09 	Elizabeth Galliart 	 
7  	2 	59.68 	Stephani Miller 	Grand Island
8 	  	59.68 	Mikaela Keene 	 
9  	  	59.68 	Ashley Scherer 	 
10  	  	59.68 	Alyssa Retzlaff 	 
11  	3 	01:00.0 	Whitney Staehr 	York
12 	  	01:00.0 	Caitlin Gillham 	 
13  	  	01:00.0 	Lawlor Christiansen 	 
14  	  	01:00.0 	Lauren Boyer 	 
15  	4 	01:03.0 	Hannah Wilke 	NP
16 	  	01:03.0 	Catelyn Lee 	 
17  	  	01:03.0 	Tori Kurth 	 
18  	  	01:03.0 	Sierra Kurth 	 
19  	  	  	  	 
20  	  	  	  	 
21  	  	  	  	 
22  	  	  	  	 
23  	  	  	  	 
24  	  	  	  	 
25  	  	  	  	 
26  	  	  	  	 
27  	  	  	  	 
28  	  	  	  	 
29  	  	  	  	 
30 	  	  	  	 
Girls 13-14 Long Jump
  	A 	B 	C 	D 	E
1 	GIRLS 13-14 Long Jump
2 	  	  	  	  	 
3 	PLACE 	Feet 	Inches 	CONTESTANT 	TOWN
4 	1 	7 	9 	Rachel Phinney 	Grand Island
5 	2 	7 	5 	Maggie Grosshans 	Aurora
6 	3 	7 	3.5 	Sarah Allen 	Ayr
7 	4 	7 	2 	Laura Springer 	Grand Island
8 	5 	7 	  	Jordyn Dahlke 	Kearney
9 	6 	6 	11 	Macy Woitzel 	Omaha
10 	7 	6 	11 	Catelyn Lee 	Stapleton
11 	8 	6 	8.75 	Courtney Campbell 	Hampton
12 	9 	6 	8.5 	Lawlor Christiansen 	York
13 	10 	6 	2.25 	Whitney Staehr 	York
14 	11 	6 	1.5 	Nyabang Buom 	Lincoln
15 	12 	4 	2.75 	Taylor Moore 	Lincoln
16 	  	  	  	  	 
Girls 13-14 SB Throw
  	A 	B 	C 	D 	E
1 	GIRLS 13-14 SOFTBALL THROW   2009
2 	  	  	  	  	 
3 	PLACE 	Feet 	Inches 	CONTESTANT 	TOWN
4 	1 	152 	9.5 	Sierra Kurth 	NP
5 	2 	149 	7.5 	Michaela Mestl 	Kearney
6 	3 	135 	5 	Jamie McCartney 	Hastings
7 	4 	135 	3 	Laura Springer 	GI
8 	5 	126 	7.5 	Tori Kurth 	NP
9 	6 	124 	9 	Hannah Wilke 	NP
10 	7 	119 	3.25 	Mikaela Keene 	GI
11 	8 	118 	5.25 	Kristen Tolles 	Pleasanton
12 	9 	107 	10.25 	Dacia Stuhr 	York
13 	10 	98 	10.5 	Nyabang Buom 	Lincoln
14 	11 	46 	2.25 	Taylor Moore 	Lincoln
15 	  	  	  	  	 

Event Dates

  • Begins:
  • Ends:

Location.

Lorem Ipsum Dolor

Past Results.

blog comments powered by Disqus